Jan Libosvar Archív

Hezké Velikonoce.

Všem členům našeho šachového oddílu, všem kteří za nás hostují, a všem našim fandům, kteří nás podporují a sledují jak bojujeme o postup do vyšší soutěže, přeji hezké Velikonoční svátky i když trochu omezené o setkání za šachovnicí.

Jsme stále ve vedení.

Do Postoloprt jsme odjížděli připraveni k zápasu o udržení v tabulce na prvním místě. Ze stálé sestavy chyběl tentokrát Míra Srkal, který byl v práci. Všechny nás v úvodu zápasu překvapila hasičská siréna a hlášení v městském rozhlase

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít