Lukáš Klement zazářil v Plzni !

Bleskový turnaj v Plzni konaný v rámci Mezinárodního šachového festivalu v tomto týdnu vyhrál se ziskem 13 bodů ze 13 partií ( 100 % ! ) Lukáš Klement před velmistrem Štočkem ( 11 bodů ), kterého samozřejmě také porazil. Moc blahopřeju a přeju mu stejnou úspěšnost v nadcházející sezoně !       Je vidět, že Lukáš může mít časovou tíseň klidně hned od začátku partie …

V hlavním turnaji vybojoval Lukáš Klement krásné 3. místo se 6,5 body/ 9 kol, zvítězil velmistr Neumann se 7,5 b. Další náš hráč Míra Palek skončil na pěkném 5.místě se 6 body, krásná práce chlapci !

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít