Smolné utkání na severu!!

Stropník Osek – Podbořany 4,5 : 3,5
V neděli 11.12. jsme odjížděli v mrazivém počasí na veledůležitý zápas do severočeského Oseku. Čekal nás houževnatý soupeř, který měl v sestavě velmi zkušené hráče. Náš tým nastoupil ve velkém očekávání a na partiích to bylo vidět. Všichni bojovali jako lvi a soupeři nedali nic zadarmo.
Začátek zápasu našemu týmu příliš nevyšel, když prohráli Vláďa Hruška a Míra Hermann. Domácí vedli a zápas pro nás nevypadal příliš dobře. Na 3:0 pro Osek zvýšil Jeřábek, když se lépe orientoval ve střelcové koncovce s naším Pindiakem. Zápas vypadal jednoznačně pro domácí, ale my jsme se nevzdávali a začali se dít věci. Na 3:1 snižoval Jindra Korsa, který svou aktivní hrou donutil soupeře k chybě. Poté prohrál Míra Trnka, který nezvládl střední hru proti zkušenému Vrchotkovi. Hrály se tři poslední partie a na všech náš tým stál velmi dobře. Nejprve vyhrál podbořanský kapitán Honza Balín, který nedal šanci domácímu Kameníkovi. Na 4:3 nás do těsného kontaktu dostal precizně hrající Kamil Balín a o drama bylo postaráno. Hrála se poslední partie, ve které Jirka Korsa ve velmi dobré pozici nenašel třítahový mat a partie skončila remízou a prohráváme nejtěsnějším výsledkem. Podzimní část sezóny končíme na sedmém místě. Všem hráčům děkuji za podzimní část, za bojovnost a chuť hrát. Všem šachistům i nešachistům přeji krásné Vánoce a hodně bodů do Nového roku. Šachu zdar.

20221211_112214

20221211_112205

20221211_112145

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít