Měsíční archív:: Listopad 2018

I třetí kolo vítězně.

Tentokrát náš šachový oddíl Podbořany „B“ navštívil oddíl z Postoloprt. Obě družstva jsme nastoupili v neúplné sestavě, takže nemohlo dojít na výmluvy. Zápas pro nás nezačal dobře, Milan Kučera hrající na druhé šachovnice proti Radku Ulrychovi se zamotal

I druhé kolo vítězně.

Odjížděli jsme v neděli na sv.Martina na zápas krajského přeboru III třídy do Chomutova ,kde hrají Údlice „D“ oslabeni. Místo pěti hráčů jen čtyři. Moc omluvenek ale to se stává. Čili již od zahájení jsme prohrávali 0 :

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít