Roční archív:: 2020

Dveře do 1. ligy se zavřely

Po dlouhé pauze se sešli podbořanští šachisté, aby dohráli dobře rozehranou soutěž a dokázali potvrdit roli favorita na postup do 1. ligy. To ovšem vyžadovalo vyhrát poslední dva zápasy se zachraňujícími družstvy. Nejprve v sobotním zápase přijeli do

Hezké Velikonoce.

Všem členům našeho šachového oddílu, všem kteří za nás hostují, a všem našim fandům, kteří nás podporují a sledují jak bojujeme o postup do vyšší soutěže, přeji hezké Velikonoční svátky i když trochu omezené o setkání za šachovnicí.

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít