II. liga zůstává v Podbořanech !

TJ Tatran Podbořany – Šakal Kozolupy 4 : 4 !
 
V posledním kole II. ligy v šachu družstev skončilo utkání mezi TJ Tatran Podbořany a plzeňským týmem Šakal Kozolupy nerozhodným výsledkem 4 : 4.
Naše osmičlenná sestava vypadala takto : 1/Lukáš  Klement , 2/ Petr Ráliš, 3/ Jindřich Korsa, 4/ Radomír Volek, 5/ Kamil Balín, 6/ Miroslav Trnka, 7/ Jan Červinka, 8/ Jaroslav Blažek. Všechny partie skončily postupně remízou a tímto výsledkem potvrdili podbořanští šachisté pěkné 6. místo v tabulce a po postupu do ligy dokázali tuto soutěž spolehlivě udržet i pro příští sezónu, což je dosud největší úspěch a zároveň dárek k třicetiletému výročí vzniku šachového oddílu v Podbořanech. Velké poděkování patří všem hráčům bojujícím v podbořanských barvách a hlavně vedení oddílu Janu Libosvarovi a Ladislavu Slavíkovi za jejich dlouholetou práci pro příznivce královské hry v Podbořanech. Vítězem soutěže a postupujícím do I. ligy, a tedy druhé nejvyšší soutěže po Extralize, se stalo družstvo SK OAZA Praha. Naopak do krajských přeborů sestupují poslední 3 celky tabulky ŠK Karlovy Vary, ŠK Líně a ŠK Klatovy.
Petr Ráliš, kapitán družstva TJ Tatran Podbořany „A“

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít