„Bratrovražedný“ boj se nekonal

Podbořany – Bohemians Praha 4 : 4
Poslední únorovou neděli jsme v Podbořanech přivítali družstvo Bohemians Praha, kteří jako jediní z našich letošních soupeřů přijeli již v sobotu a byli ubytovaní v hotelu Růže na náměstí. O faktu, že zápas berou vážně svědčí i to, že se jejich „příprava“ protáhla do ranních hodin v místní restauraci. Byli mile překvapeni čilým nočním životem v Podbořanech. Zápas byl velmi prestižní, neboť zástupce kapitána Podbořan Jindřich Korsa v oddíle Bohemians Praha hostuje, zastává funkci kapitána v jednom z jejích družstev a navíc několik let pracuje jako člen Výkonného výboru TJ Bohemians Praha!
Nakonec se zápas odehrál v poklidném tempu, když se všichni hráči postupně dohodli na remízách. Volný čas poté většina hráčů využila k bleskovému turnaji tempem 3 + 2. (Každý hráč měl na svoji partii 3 minuty a za každý provedený tah se mu přidávaly dvě vteřiny). Je to rychlé tempo, ve kterém se smazávají výkonnostní rozdíly. Přesto se v bleskovém turnaji nejvíce dařilo favoritům – podbořanskému hráči Klementovi, který získal 9 bodů z 11 partií a druhé místo patřilo Kamilu „remízovému králi Podbořan“ Balínovi (8,5/11), rovněž z Podbořan. Třetí skončil Miroslav Šmíd z Bohemians (rovněž 8,5/11), když o druhém místě rozhodlo až pomocné hodnocení – větší počet vyhraných partií podbořanského remízového krále! Rád bych pochválil a poděkoval hlavním organizátorům celého průběhu příjemného dne – Ladislavu Slavíkovi a Janu Libosvárovi, který zastával zároveň funkci rozhodčího.
Příští zápas hrajeme v neděli 19. 3. V Domažlicích a bude to zároveň klíčový zápas o udržení v druhé lize. Držte nám palce!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
DSC05020 - kopie

2 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít