Honza Balín krajským přeborníkem v rapidu !

V rámci šachového festivalu v Ústí nad Labem se 18. května hrál otevřený krajský přebor v rapid šachu, který vyhrál Honza Balín před řadou silných soupeřů nejen z našeho kraje, blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci oddílu. V nedělním blicáku se mu už tolik nedařilo a po 13. místě nepostoupil snad poprvé do playoff. Vítězem blesku a krajským přeborníkem se stal Rubeš. Od nás z oddílu tentokrát nikdo jiný v Ústí bohužel nehrál.

V sobotu 11. května 2019 se v Teplicích konal již XXIX. ročník Memoriálu Antonína Drvoty. Turnaj v rapid šachu se hrál na devět kol, zúčastnilo se ho celkem 88 hráčů z našeho regionu i dalších krajů. Celkovým vítězem se stal FM Jan Rubeš z pořádajícího oddílu ŠK Teplice, druhý skončil GM Petr Neuman a třetí FM Jiří Gregor. Z našich hráčů obsadil Lukáš Klement 5. a Petr Ráliš 7. místo, když Lukáš hrál celou dobu na předních stolech a já jsem prohrál v posledním kole na 2.stole s vítězným Rubešem. Na turnaji jsme se domluvili s Radkem Volkem na hostování u nás v příští sezoně, což je super a moc se na něj těšíme.

 

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít