Údlice – Podbořany 1,5 : 6,5!!

Konečně!!! TJ Sokol Údlice – TJ Tatran Podbořany 1,5 : 6,5.

V neděli 16.1.2022 jsme zavítali na krásný zámek v Údlicích, kde nás čekal velmi nevyzpytatelný tým domácích. Jednalo se o první novoroční utkání a pro nás i pro soupeře šlo o všechno. Oba týmy se nacházeli na chvostu ligové tabulky a potřebovali získat plný počet bodů. Odjížděli jsme v základní sestavě. Očekávání bylo veliké, nicméně soupeř nezahálel a postavil proti nám také velmi silný mladý tým. První tři body byly pro oba týmy nutností pro možnou záchranu v soutěži.
Jak vše začalo, tak vše i skončilo. Začátek zápasu byl velmi poklidný a vyrovnaný. Po třech hodinách vyhrál Lukáš Klement svou spolehlivou hrou a ujali jsme se vedení. Jako druhý potvrdil svou mírnou roli favorita Honza Michálek, který se lépe orientoval v centrální přestřelce se zkušeným Horákem. Následně remizoval Míra Trnka, který tak navýšil skóre pro podbořanské. Zápas byl velmi dobře rozehraný, všechny zbylé partie konečně předpovídaly vítězný zápas. Na 3,5: 0,5 zvyšoval Kirill Burdalev, který odrazil velmi nadějnou oběť soupeře. Následovaly výhry Davida Vavrušky, který strategicky přehrál mladého nadějného hráče domácích a konečně i Jindra Korsa, který prolomil letošní smůlu a krásně zavěsil. Jedinou černou kaňkou našeho týmu byla nešťastná partie kapitána Honzy Balína, který soupeře strategicky přehrál, ale špatně se zorientoval v ostré pozici při časové tísni a prohrává. Jako poslední dohrává Kamil Mazánek, který poráží ve věžové koncovce domácího Krásného. Je to doma, vyhráváme 1,5 : 6,5 a odpoutáváme se ze dna ligové tabulky.
Za 14 dní nás čeká doma velmi silný tým Kladna. Pokusíme se navázat na poslední zápas a dostat se do klidného středu tabulky. Šachu zdar.

20220116_140310

20220116_094809

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít