Podbořany – Kladno 4 : 4

Boj o záchranu neměl vítěze. Tatran Podbořany – ŠK Kladno 4:4.

V neděli 30.1.2022 jsme doma přivítali silný tým z Kladna. Pro oba týmy to byl klíčový zápas a šlo o hodně. Domácí tým nastoupil oslaben o dva hráče základní sestavy, nicméně ani hosté nepřijeli v plné síle. Utkání slibovalo velmi vyrovnaný průběh a tak se i stalo.
Jako první dohrál Jindra Korsa, kterému se nepovedlo zahájení a zápas pro nás nezačal dobře. Po té remizoval domácí kapitán Honza Balín, který ze zahájení nezískal žádnou výhodu a se zkušeným mezinárodním mistrem Freislerem se domluvili na remíze. V zápětí prohrál Jirka Korsa, který ve slibně rozehrané pozici udělal hrubou chybu a musel se vzdát. Zápas nevypadl vůbec dobře pro domácí tým. Záchranou nám byl Mirek Srkal, který nedal soupeři žádnou šanci a ukázal, že by měl dostávat více šancí za náš tým. Na 3,5 – 1, 5 zvyšoval hostující Volf, který v nepřehledné pozici přehrál Dana Balína. Skvělou sezónu má letos Lukáš Klement, který svého soupeře bezchybnou hrou totálně zdemoloval. Vyrovnat se nám podařilo velmi přesnou hrou ve střední hře Honzovi Michálkovi. Jako poslední dohrával David Vavruška, který od začátku diktoval hru, nicméně více než remízu z toho nevybojoval.
Remíza pro oba týmy nic neřeší, ale zase každý bod se počítá. Za 14 hrajeme další důležitý zápas s rezervou Karlových Varů. Musíme zabojovat o důležité body. Šachu zdar.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít