Teplice – Podbořany 3 : 5

Důležitá výhra z Teplic. ŠK Teplice: TJ Tatran Podbořany 3:5

V neděli 20.04. jsme odjížděli na veledůležitý zápas o udržení v soutěži do nebezpečných Teplic. Oba týmy nastoupili ve velmi silných sestavách a očekával se tuhý boj o záchranu. Před začátkem zápasu se minutou ticha uctila památka dlouholetého hráče a rozhodčího domácích Zdeňka Okrouhlíka. Zápas byl okořeněn zajímavými souboji. Začátek zápasu nebyl vůbec jednoznačný a dlouho se čekalo na první výsledek.
Po třech hodinách zápasu vítězí spolehlivý Honza Michálek, který po novém roce drtí své soupeře. Po té Dan Balín prohrává po nevydařeném zahájení s Wichsem. Na druhé šachovnici je tuhý boj Balín Jan: Hadraba (žák versus bývalý trenér), který vyhrává podbořanský kapitán a Podbořany se ujímají vedení. Na 3:1 zvyšuje David Vavruška, který ve střední hře přehrává Říhu. Na páté šachovnici snižuje za teplické Kudrlička, který se lépe orientoval ve složité pozici s Korsou. Hrají se poslední tři partie a ve všech mají podbořanští lehké výhody. Partie na 7. a 8. šachovnici končí dělbou bodů a zápas se zastavil na skóre 3.4. Jako poslední dohrává podbořanská jednička Kirill Burdalev, který stanovuje konečný výsledek na 3:5 pro Podbořany. Vítězství nás posouvá na pátou pozici ligové tabulky. V posledním kole nás čeká soused z tabulky TJ Dukla Praha, se kterým se popereme o poslední body v letošní sezóně. Přijďte nás podpořit. Šachu zdar.


20220320_135413

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít