Urputný bod z Ústí.

Ústí B – Podbořany 4 : 4.
V neděli 30.10. jsme odjížděli na veledůležitý zápas o střed tabulky do nebezpečného Ústí s tamní rezervou. Čekal se tuhý boj a bylo jasné, že nikdo nedá nikomu nic zadarmo. Především dravé mládí domácího Ústí budilo velký respekt.
Po dvou hodinách hry nebylo vůbec jasné, kterým směrem se začne zápas ubírat. Jako první vyhrává domácí kapitán Honza Balín, kterému nevyšla oběť kvality, nicméně svého mladého soupeře dostal pod tlak a donutil soupeře kapitulovat. Po té prohrává Míra Hermann, který opět sehrál svou partii velmi dobře, nicméně v klíčové pozici udělal rozhodující chybu. Na třetí šachovnici je souboj dravého mládí versus zkušenost Kamila Balína, který končí vítězstvím podbořanského. Na 3:1 zvyšuje debutující Sláva Pindiak, který skvělou hrou přehrál svého soupeře. Vše vypadalo na hladké vítězství Podbořan, ale to by nebyly šachy, aby se nezačali dít věci. Dvě dobře rozehrané partie se nepodařilo dotáhnout Jirkovi Korsovi a Mírovi Srkalovi a bylo vyrovnáno. Hráli se poslední dvě partie (Jindra Korsa a Láďa Hruška), které vypadaly velmi nadějně. Po půl hodině hry i přes velkou snahu našich kluků obě partie končí remízou a tak i celý zápas.
Za 14 dní nás čeká na domácí půdě velmi silný tým Duras Ústí nad Labem, ve kterém se pokusíme hosty překvapit a uhrát všechny tři body. Přijďte nás podpořit do klubovny Tatranu. Šachu zdar.

20221030_111107

20221030_111116

20221030_111131

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít