Téměř jarní počasí nám nepřeje.

Již druhý zápas jsme prohráli za sebou. Remíza byla na dosah ale ta, byla až později. První prohrál Zdenek Magnusek, kterého přehrál Údlický Šnábl Simon. Situace na ostatních šachovnicích nevypadala dobře. Snad je Honza stál lépe. Jarda pěšce míň Míra dokonce dva. Ale nakonec asi po dvou hodinách se shodli na remíze Míra Srkal s Kindlem Frantou. Vzápětí remizoval i Jan Červinka s Neprašem Miloslavem, nějak tu svou výhodu nemohl přetavit v bod. Za stavu 1 : 2 dostál nabídku na remizu od Lukáše Janouška Jarda Blažek ale odmítl a jako vždy platí, že odmítnutá remíza je poloviční prohra. To se také vyplnilo. Jarda prohrál a stav 1 : 3 již dal údlickým hráčům tři body do tabulky. Ještě skvěle upravil výsledek Milan Kučera (velice hezká partie), když porazil přesvědčivě Eduarda Střelce. Takže prohra 2 : 3 ale na stavu v tabulce nic nezměnila, stále jsme třetí před Žatcem a Kadaní. Celkově bylo dost podivných výsledků v tomto kole, jako třeba prohry Kadaně nebo Bystřan „A“. Příští týden se hraje odložený zápas Kr.Dvora s Bystřany „A“ a pak již bude tabulka úplná. Další zápas hrajeme opět doma ale až za tři týdny a to s Louny „C“.
PS: Foto nemám odešly baterie ve fotoaparátu těsně před zápasem. Za pozdní článek může Mistrovství Evropy v leh.atletice tak se omlovám.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít