Hezké Velikonoce

Přeji všem členům našeho oddílu, našim hostům, fandům a příznivcům šachové hry hezké Velikonoce. Vím, že jsou hodně omezené v pohybu osob při návštěvách ale alespoň v kruhu rodin přeji příjemné prožití celých velikonočních svátků.

Z dění kolem šachu mohu jen zatím informovat, že proběhla konference ÚKŠS jen přes internet. Sešlo se nás na webu 19 delegátů, bylo to zvláštní vidět se všichni na monitoru a sedět doma na gauči. Ale nedopadla dobře. Započala v 18.°° hod. a byla přerušena ve 23,15 u pátého bodu. Druhá polovina bude začátkem května po úpravách hospodaření svazu. Bylo to zdlouhavé a docela náročné.

Kdo hrajete na webu, tak přeji hodně vyhraných partií a přeji nám všem ať na podzim zasedneme již za šachovnice v soutěžích družstev.

Přeje váš předs. oddílu Jan Libosvar

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít