Na úvod nevydařené utkání 2. ligy na Vyšehradě

ŠK Sokol Vyšehrad „C“ – TJ Tatran Podbořany 4,5 : 3,5 !
Po dvou letech šachového půstu jsme opět zasedli za šachovnice. V nelehkých covidových dobách nás čekal nevyzpytatelný tým z pravého břehu řeky Vltavy. Na první zápas jsme odjížděli ve velmi oslabené sestavě, kde chyběl především náš kapitán a kamarád Petr Ráliš, který nás v nedávné době opustil. Zápas se odehrál s neustálými myšlenkami na srdce tohoto týmu, kterým Petr byl. Moc jsme chtěli toto vítězství věnovat právě jemu, ale nepovedlo se.
Zpočátku vše vypadalo velmi nadějně, když Lukáš Klement a Honza Balín bez problémů přehráli své soupeře a Míra Trnka remízou nastartoval náš tým k jasné výhře. Nicméně po třech hodinách hry se začaly dít divy a celý zápas se začal velmi rychle otáčet. Nejprve prohrál Jindra Korsa, kterému se příliš nepovedlo zahájení a následně také v divoké přestřelce Honza Michálek. Velmi dobře rozehrané partie Kamila Balína a Jirky Korsy se bohužel nepodařilo dovést do vítězného konce a zápas byl rozhodnut. V poslední partii David Vavruška už jen korigoval smolný zápas, když soupeř v nejasné pozici překročil čas. Prohráváme nejtěsnějším výsledkem. Za tři týdny 7.11.2021 se pokusíme zabojovat doma o tři body s velmi silným týmem Karlových Varů.

20211017_105834

20211017_105816

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít