Podbořany – Dukla „A“ 5,5 : 2,5

Na závěr vítězně. TJ Tatran Podbořany: Dukla Praha 5,5:2,5!

Poslední zápas sezóny 2. ligy jsme zakončili tuto neděli s nebezpečným týmem Dukly. Soupeř byl tabulkový soused, bojovalo se o první pětku a ne každý den se hraje s tak známým klubem jako je historicky Dukla Praha. Domácí neponechali nic náhodě a nastoupili v silné sestavě. Soupeř naopak přijel v hodně provizorní a dal šanci náhradníkům. Dlouho elová převaha domácích nebyla v zápase vidět.
Jako první vyhrál domácí kapitán Honza Balín, který přehrál ve střední hře Orságovou. Po té na poslední šachovnici prohrál Jirka Korsa, kterému nevyšlo zahájení a zakončil svou nevydařenou sezónu neúspěchem. Po třech hodinách se na páté šachovnici rozešli smírně Jindra Korsa s Hozdou. Vedení v zápase nám zajistil letos suverénní Lukáš Klement, který s napětím čeká na potvrzení svého titulu mistr fide. Za letošní jízdu si to určitě zaslouží. Na 3,5.1,5 zvyšoval stoprocentní Kirill Burdalev, který je pro domácí velkou posilou. Po té za hosty snížil Pospěch, jež nedal Danovi Balínovi šanci a o drama bylo postaráno. Komplikace pro domácí nepřipustil jak Honza Michálek, tak Kamil Balín a vyhráváme 5,5:2,5.
V konečné tabulce končíme na krásné třetí pozici, kterou posíláme do nebe pro legendu podbořanského šachu Petra Ráliše. Myslíme na tebe kamaráde a doufám, že si nás celou sezónu sledoval. Šachu zdar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít