Proč Krásný Dvůr v nabídce?

Zdravím všechny, kteří sledují naše webové stránky.
V letošní sezoně jsme již nebyli schopni dát dohromady sestavu pro KP III. A tak jsem se domluvil s vedením ŠO Krásnodvorská MYSLIVNA s tím, že by naši hráči přestoupili do Kr.Dvora a s pomocí kadaňských bývalých hráčů utvořili silný oddíl v KP II A. Opravdu se podařil takový tým vytvořit a tak s tím, že tam jsou naši 4 hráči jsem nechal změnit Podbořany „B“ na Krásný Dvůr. Takže je můžeme sledovat a já se pokusím dávat článek z těchto zápasů.
První zápas vyhrála Kr. MYSLIVNA nad LOUNY „C“ doma 7: 1. Míra Srkal, Míra Pichert a Milan Kučera své partie vyhráli. Blahopřání celé sestavě k hezkému vítězství. Hodně štěstí do dalších kol.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít