Podbořany – Ústí „A“ 3,5 : 4,5

TJ Tatran Podbořany – ŠK Duras Ustí n.L. „A“ 3,5 : 4,5
K zápasu se silným ústeckým týmem jsme letos poprvé nastoupili v základní sestavě. Po dvou hodinách hry byly šance obou týmů vyrovnané ale potom se na osmé šachovnici dostal pod tlak Míra Pichert, který svou pozici neudržel a následně musel kapitulovat. Následně pak na čtvrté šachovnici ve slibné pozici neuhlídal svoji dámu Petr Kučera.
Kamil Balín sice získal pro Podbořany první remízu ale jeho syn hrající za Ústí porazil Míru Srkala a prohrávali jsem již 3,5:0,5. Prohra Jindry Korsy v těžké pozici s nedostatkem času nám vzala již všechny naděje na výhru. Následovalo vítězství na třetí šachovnici Miroslava Trnky, který si počkal na soupeřovu chybu, na šesté šachovnici pěknou hrou zvítězil Jiří Korsa a na konečných 3,5 : 4,5 ve prospěch soupeře upravil svým vítězstvím kapitán podbořanských šachistů Jan Balín.
V příštím zápase za 14 dní opět na domácím půdě přivítáme soupeře Šachy Povrly a zabojujeme o první letošní vítězství.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít