Podbořany – Kolešovice 6 : 2

Důležité vítězství!! Podbořany: Kolešovice 6 : 2

V neděli 27.2.2022 jsme doma přivítali velmi nebezpečný tým Kolešovic. Hosté přijeli bez dvou největších opor velmistrů Petra a Neumana. Pro oba týmy to byl klíčový zápas o záchranu. Tým Podbořan neponechal nic náhodě a postavil to nejlepší co má. Podle soupisek vše vypadalo na jednoznačný boj a tak se i stalo.
Jako první vyhrál skvěle hrající Lukáš Klement, který svého soupeře takticky přehrál. Na 2:0 zvyšoval Honza Michálek opět velmi dobře takticky sehranou partií proti Sofii Přibylové. Po třech hodinách vše bylo ještě veselejší, když domácí kapitán Honza Balín uplatnil střelce proti třem pěšcům a zápas vypadal velmi nadějně. Hurááá, Jirka Korsa se chytil. Po čtyřech prohrách uhájil remízu proti Urbanovi. Vítězství v zápase zajistil svou výhrou David Vavruška, který svého soupeře ve střední hře bez problémů přehrál. Na 5,5: 0,5 zvyšoval letos stoprocentní Kirill Burdalev, Jsme moc rádi, že takový hráč nastoupil i v pro něj nelehkých dobách za náš tým. Po 4 hodinách dohrál Jindra Korsa, který po vyrovnané bitvě remizoval se zkušeným trenérem mládeže Fultnerem. Jako poslední dohrává Dan Balín, kterému se bohužel nepovedl přechod ze střední hry a prohrává. Zápas ale vyhráváme jednoznačně 6:2. Velmi důležitý krok k záchraně ve druhé lize.
Příští zápas odehrajeme na půdě Teplic, kde nás čeká velmi napínavý souboj s velmi houževnatým soupeřem, který má ve svém týmu jak zkušené hráče, tak mladé nadějné juniory. Šachu zdar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky používají k personilizaci obsahu soubory Cookies. více informací

Pro přizpůsobení obsahu webu naše stránky používají "cookies". Tyto soubory zajišťuji bezchybný chod stránek a ulehčují jejich prohlížení. Při jejich návštěvě je nutné souhlasit s jejich "povolením" a používáním. Toto sdělení je povinnou informací dle evropské směrnice 2009/136/ES, která nařizuje každého návštěvníka stránek informovat o jakékoliv personalizaci, která probíhá na pozadí stránek bez jeho vědomí. Personalizace obsahu probíhá na 99% webů a tudíž je tato směrnice dalším nesmyslným rozhodnutím z pera zákonodárců Evropského parlamentu, která místo zpřehlednění a usnadnění prohlížení stránek, nutí jejich provozovatele zobrazovat tyto nesmyslné informace.

Zavřít